Yandex.Metrica
Web Tasarım
Müşteri İletişim Merkezi
+90 332 342 75 76

Web tasarım

Web tasarım merkezine hoş geldiniz. İhtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz. Aşağıda, kullanım alanına göre özet bilgisi verilmiş web tasarım çözümlerimiz yer almaktadır. İlginizi çeken çözümlerimizin detaylarını inceleyerek daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Eğer web tasarım çözümlerimiz hakkında telefonla bilgi almak isterseniz, hemen 0332 234 20 24 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Teknolojiye paralel olarak hızla ilerleyen İnternet, bugün geniş kitleler tarafından kullanılan en önemli iletişim araçları ,kurumların ve firmaların ürünlerini pazarlayabilecekleri çok büyük ve aynı zamanda maliyeti çok düşük bir pazardır. Bu pazardan faydalanabilmek için tek gerekli olan bir web sitesi sahibi olmaktır.

web tasarım referansları

Broşür Web tasarım

Katalog ve broşürlerin ciddi maliyetlerde olduğunu biliyoruz.Kağıt kullanılarak yapılan reklamın ,sınırları olduğunu biliyor ve yapılan yatırımın belli bir kullanıcı kitlesine ulaştığını düşünüyoruz. Bu yüzden basılı materyellerinizi dijital ortama aktararak broşür ve kataloğunuzu dijital hale çeviriyoruz. Bu sayede kataloğunuz hem milyonlarca kişiye ulaşmış oluyor hemde dijital olarak istendiği an görüntülenebiliyor.Sadece tek farkı katalog sayfalarınızı eliniz ile değil mouse ile çevirmeniz oluyor.

dijital katalog referansları

Kurumsal Web Tasarım

Kurumların yaygın olarak tercih ettiği, her yerden hızlı açılabilen ve içeriğine kolay ulaşılabilen web tasarım çözümüdür. Sayfa sayısı kurum ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir

Portal Web Tasarım

Yoğun içeriğe sahip, kurum, sosyal topluluk veya çeşitli interaktif servisler sunan web siteleri için hazırlanan web tasarım çözümüdür. Dinamik yapıda olduğu için sayfa sayısı sınırlaması yoktur.

E-ticaret Web Tasarım

Yüksek kullanıcı trafiğinde dahi, hızlı bir biçimde açılan, ürün satışlarının gerçekleştirildiği alışveriş siteleri için hazırlanan web tasarım çözümüdür. E-ticaret web tasarımı hakkında daha detaylı bilgi...

Web tasarım çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0332 234 20 24 numaralı telefonumuzu arayabilir size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.